Bejelentés

Attila Óvoda Nagykanizsa

Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek. Ráadásul most megkapod ajándékba A Hatékony Angol Tanulás Titkai tanulmányom.

Kedves Anyukák és Apukák!

Nem kis gond eldönteni, melyik óvodába írassák gyermeküket. Ebben szeretnénk segítséget nyújtani.

Hol található óvodánk? Óvodánk Nagykanizsán az Eötvös tér- Platán sor-Rózsa út- Attila utca által határolt területen található.Közvetlen szomszédságunkban van az Uniós játszótér, a védőnői szolgálat, a Péterfy Sándor Általános Iskola, a Mező Ferenc Gimnázium.

Óvodánk szerkezete: Minden csoporttípus megtalálható: Kis– közép– nagy- vegyes csoport. Beiratkozásnál a szülők igényeit figyelembe vesszük!

Óvodánk minden évben a beiratkozás elött nyított héttel várja az érdeklődő szülőket!

Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!